Home

Pogodno Stručnjak nada piešťansky pohár 2019 plata Gurnuti dole Danski

Piešťanský denník

Vodné pólo – Slovenský pohár: Piešťany obsadili štvrté miesto | Z Piešťan

BZENECKÉ PRALINKY OSLNILY V ZAHRANIČÍ Dne 16. 4. 2019 se konal Piešťanský  pohár Ľudovíta Wintera v lázeňském městě Piešťanech. Naši školu  reprezentovaly dvě žákyně v oboru sommelier Alexandra Šubjaková a Catalina  Hrincescu
BZENECKÉ PRALINKY OSLNILY V ZAHRANIČÍ Dne 16. 4. 2019 se konal Piešťanský pohár Ľudovíta Wintera v lázeňském městě Piešťanech. Naši školu reprezentovaly dvě žákyně v oboru sommelier Alexandra Šubjaková a Catalina Hrincescu

Basketbalistky MBK Ružomberok vo finále Slovenského pohára porazili  Piešťanské Čajky - SITA.sk
Basketbalistky MBK Ružomberok vo finále Slovenského pohára porazili Piešťanské Čajky - SITA.sk

HK Havrani - Piešťanskí Havrani pokračovali žiackymi a dorasteneckými  súťažami. Odohrali krajský pohár.
HK Havrani - Piešťanskí Havrani pokračovali žiackymi a dorasteneckými súťažami. Odohrali krajský pohár.

Piešťany budú hostiť Federálny pohár žien! - Piešťanské čajky

Nebolo to také jednoduché, hovorí tréner Piešťan po vysokom víťazstve nad  Banskou Bystricou
Nebolo to také jednoduché, hovorí tréner Piešťan po vysokom víťazstve nad Banskou Bystricou

Levickí Patrioti prvýkrát získal Slovenský pohár, vo finále porazili BK  Inter Bratislava - SITA.sk
Levickí Patrioti prvýkrát získal Slovenský pohár, vo finále porazili BK Inter Bratislava - SITA.sk

Piešťanské informačné centrum - Slovenský pohár silných mužov 2019

Putovný pohár Ľudovíta Wintera zostal doma | Z Piešťan

Asociácia športových klubov Piešťany - Prvé úspešné preteky Piešťanského  plaveckého klubu
Asociácia športových klubov Piešťany - Prvé úspešné preteky Piešťanského plaveckého klubu

Odpadkový kôš gymnasta nevšimol si basketbal piešťany Repasta sa pomýlili  zbierka
Odpadkový kôš gymnasta nevšimol si basketbal piešťany Repasta sa pomýlili zbierka

Hotelová akadémia Prešov

Federálny pohár v basketbale žien budú hostiť Piešťany, na zápasy pustia aj  určitý počet divákov - SITA.sk
Federálny pohár v basketbale žien budú hostiť Piešťany, na zápasy pustia aj určitý počet divákov - SITA.sk

BASKETBAL: Slovenský pohár 2021 vyhrali Young Angels Košice | SPORTNET